Post thumbnail

A83650 leci do Kalifornii. Polak wystąpi na letnich Mistrzostwach Świata Hearthstone!

admin 7 maja 2018

W czasie letnich Mistrzostw Świata w Hearthstone zobaczymy Polaka. Kacper „A83650” Kwieciński — reprezentant Illuminar Gaming zapewnił sobie awans, dzięki zwycięstwu w grupie B, pokonując Hiszpana riku97, a także Norwega Bunnyhopporem.

Zdecydowanie A83650 ma powody do radości, Polak zaprezentował się świetnie w czasie rozgrywek HCT Europe Summer Playoff, gdzie fazę grupową kończył z pięcioma zwycięstwami i tylko jedną porażką.

Tak fenomenalny występ zapewnił mu trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej, a w następstwie awans do rundy playoff, co było możliwe dzięki pokonaniu czołowych zawodników i nawet porażka w ostatniej rundzie nie odebrała mu awansu.

Po awansie do rundy playoff, Polak został przydzielony do grupy B, gdzie musiał się zmierzyć ze wcześniej wymienionymi zawodnikami. Na szczęście i tym razem Kwieciński nie zawodził i bez większych problemów rozprawił się obojgiem swoich rywali. Najpierw wyeliminował riku97 3:1, a następnie w drabince wygranych zmierzył się z Bunnyhopporem, które również bez większych komplikacji pokonał.

Wyczyn Polaka został doceniony, bo A83650 otrzymał bezpośrednie zaproszenie na Mistrzostwach Świata, co oznacza, że to właśnie Polski zawodnik zostanie reprezentantem Europy. Przypomnijmy, że tegoroczne Mistrzostwa Świata odbedą się w Kalifornii w USA.