Post thumbnail

Jedna z największych Polskich organizacji esportowych – Illuminar Gaming poinformowała, że właśnie zakontraktowała kolejnego zawodnika. Tym razem padło na czołowego Polskiego zawodnika Heartstone, dokładniej mówiąc, organizacja postawiła na Kacpra „A83650” Kwiecińskiego.

Zawodnik ten to absolutna czołówka europejska, Polak dysponuje niesamowitym doświadczeniem, co potwierdza jego obecność na najwyższej pozycji światowego rankingu graczy Hearthstone. Pierwszym sprawdzianem Polaka będzie zbliżający się turniej HTC Oslo.

Organizacja przyjęła mnie bardzo otwarcie, aż sam się trochę tym faktem zaskoczyłem. Nie mogę absolutnie na nic narzekać, w iHG czujemy się wszyscy niczym jedna wielka rodzina — przekonuje Kwieciński.

Warto zauważyć, że A83650 dołączy do Łukasza „Tuttka” Lipkę oraz Łukasza „Luckena” Szczypióra, którzy od stycznia tego roku reprezentują Illuminar Gaming w Hearthstone. Tym samym IG staje się jedną z najsilniejszych organizacji w Europie pod względem zawodników Hearthstone.

W HTC Oslo weźmie udział aż 256 zawodników z całego świata, któzy powalczą o pulę nagród wynoszącą 15 tysięcy dolarów, a także cenne punkty, które są niezbędne, aby awansować na Mistrzostwa Świata Hearthstone.