Post thumbnail

Aaron odsunięty od głównego składu Salamander

Marcin Kapusta 25 maja 2020

Aron „Aaron” Homoki został przesunięty na rezerwę Salamander! Viktor „flashie” Tamas Bea dołącza do aktywnego składu!

Aaron jest częścią węgierskiej organizacji od czasu jej powstania w kwietniu 2019 roku. W ciągu roku rywalizacji z zespołem, 21-latek uzyskał średni rating 1.00 na 93 mapach.

Zespół podał powód usunięcia Arona z głównej piątki. Szkoleniowiec formacji twierdzi, że gracz popełniał te same błędy, co ostatecznie doprowadziło do podjęcia decyzji.

Aarona zastąpi główny trener drużyny, flashie. 24-latek grał dla Salamander przez siedem miesięcy w 2019, zanim przeszedł na pozycję szkoleniowca pod koniec ubiegłego roku.

Patrik „bodito” Boda powiedział dla HLTV:

Oczywiście nie podjęliśmy decyzji, nie mając solidnego planu na przyszłość. Na razie najlepszą opcją jest granie z trenerem w trakcie nadchodzących spotkań, ponieważ zna on sposób działania naszego zespołu.

Staramy się być coraz bardziej konsekwentni i aby to osiągnąć, musimy minimalizować błędy. Im mniej błędów popełniamy, tym bardziej jesteśmy konsekwentni. Podczas gdy Aaron starał się jak mógł, czuliśmy, że nie mógł naprawić tych błędów w ciągu ostatniego półtora roku, więc najlepszym rozwiązanie było spróbować czegoś innego.

Salamander bierze obecnie udział w drugim sezonie Hungarian National Esports Championship, gdzie obecnie posiadają niesamowity bilans 13-0. Ich doskonała gra zapewniła im bezpośrednią drogę do wielkiego finału, który ma być rozegrany 13 czerwca.

Węgierska drużyna zajmuje obecnie 49 miejsce w rankingu HLTV.

Skład Salamander prezentuje się obecnie następująco:

  • 🇭🇺 Patrik „bodito” Boda
  • 🇭🇺 Ádám „torzsi” Torzsás
  • 🇭🇺 Kornel „kory” Szedlar
  • 🇭🇺 Andras „coolio” Fercsak
  • 🇭🇺 Viktor „flashie” Tamas Bea (stand-in)
  • 🇭🇺 Aron „Aaron” Homoki (rezerwa)

 

Fot. Ádám „torzsi” Torzsás