Post thumbnail

Dzisiaj w godzinach porannych PRIDE poinformowało o odejściu Trymbiego. Po kilku godzinach znamy już przyszłość młodego wspierającego, swoją przygodę z LoL-em będzie kontynuował w gorącej Hiszpani pod banderą akademi G2!

Z pewnością jest to ogromny krok w karierze Trymbiego, który swoje przygody z czołowymi zespołami w Polsce rozpoczął dopiero w tym sezonie. W PRIDE zdołał zdobyć czwarte miejsce w pierwszym sezonie Ultraligi oraz wygrał turniej Polish Open 2019. W krótkim oświadczeniu na facebook'u, Trymbi poinformował, że wyleci do Hiszpani tuż po maturach, gdzie dołączy do swoich nowych kompanów w gaming housie G2 Heretics. Wraz z Trymbim do G2 Heretics dołączył Nixerino, który spędził wiosenny split w Movistar Riders. Akademia G2 Esports w zeszłym splicie LVP SuperLigi Orange zajęła czwarte miejsce, a odpadła już w ćwierćfinałach play-offów przeciwko Splyce Vipers. Organizacja ogłosiła również, że XDSMILEY opuścił zespół, a Skain w którego miejsce wejdzie Adrian, został przesunięty na ławkę rezerwowych. 

Zarówno Adrianowi jak i całemu G2 Heretics życzymy sukcesów. Jeśli chcecie śledzić Trymbiego to zapraszamy na jego Twittera, zawodnik zapowiedział, że to tam będzie wstawiał aktualizacje na swój temat. 

fot. Ultraliga