Post thumbnail

Tegoroczna edycja All-Star 2018, czyli impreza wieńczącej regularny sezon rozgrywek odbędzie się już na początku grudnia, a my w dalszym ciągu poznajemy nazwiska kolejnych zawodników, których będziemy oglądać w tym niewątpliwie wyjątkowym i ciekawym wydarzeniu.

Przypomnijmy, że dotychczas wiemy, że w Las Vegas, czyli miejscu, gdzie odbędzie się omawiana impreza, zobaczymy między innymi dwójkę wicemistrzów świata, czyli zawodników Fnatic Rasmusa „Capsa” Winthera oraz Madsa „Broxaha” Brock-Pedersenowa, który weźmie udział w imprezie dzięki uprzejmości Rekklesa, który finalnie zrezygnował z udziału w zabawie.

Jeżeli chodzi natomiast o region NA, to tutaj obserwować będziemy mogli zmagania legendarnego zawodnika – Yilianga „Doublelifta” Penga, który okazał się faworytem społeczności. Natomiast drugim zawodnikiem, który reprezentować będzie Północną Amerykę, będzie Zachary „Sneaky” Scuderi.

Teraz jednak poznaliśmy kolejną dwójkę graczy, którzy otrzymali bezpośrednie zaproszenie na All-Star 2018. Panowie z RIot Games oficjalnie wybrali Daniela „Jiizuke” di Mauro, czyli reprezentanta Team Vitality, który w czasie mistrzostwa świata prezentował się nadwyraz dobrze, wygrywając międzyinnymi z obrońcami tytułu mistrzowskiego.

Z kolei drugim zawodnikiem jest wszystkim dobrze znany Han „Peanut” Wang-ho, czyli reprezentant regionu Korei Południowej, na co dzień występujący w barwach KING-ZONE DragonX. Pomimo tego, że wśród głosowania społeczności zawodnik nie cieszył się duża popularnością, to Riot Games i tak uznało, że warto, aby wystąpił on w czasie All-Star 2018.

Na ten moment to wszystko, jednak spokojnie, bo w najbliższych dniach powinniśmy poznać kolejne nazwiska. Być może wśród nich znajdzie się jakiś Polak, miejmy taką nadzieję.

fot. Riot Games