Post thumbnail

Dan „apEX” Madesclaire potwierdził, że został nowym kapitanem gry po odejściu Alexa „ALEXA” McMeekina!

W poście na TwitLonger francuski gracz ujawnił, że myślał o zostaniu IGL od jakiegoś czasu. Nie podjął się wyzwania ze względu na problem z emocjami.

27-latek ma nadzieję, że przejście do tej roli pozwoli mu ponownie znaleźć swoje miejsce po „okropnych” sześciu miesiącach, w których czuł, że osiąga coraz gorsze wyniki. Przejmie tą rolę od ALEXA, który oficjalnie zrezygnował z Vitality w środę po tym, jak stwierdził, że jego wysiłki na rzecz skrócenia harmonogramu podróży zespołu były bezowocne.

Dan twierdzi:

Teraz musimy odbudować wszystko w formacji, będzie to długa droga do powrotu na przyzwoity poziom, na którym byliśmy w 2019 roku. Ale znam wszystkich zawodników, z którymi gram i wszyscy jesteśmy zmotywowani, aby dać z siebie wszystko i powrócić na szczyt. Posiadanie nowej krwi jest czymś wspaniałym dla francuskiej sceny i myślę, że misutaaa zasługuje na swoje miejsce. Postaramy się zapewnić mu najlepsze warunki do działania i nie wykorzystamy go w niewłaściwy sposób, tak jak było to w przeszłości z kilkoma innymi graczami.

Pierwszym sprawdzianem Vitality po zmianach kadrowych będzie 11 sezon ESL Pro League, który odbędzie się 16 marca. Drużyna francuska została umieszczona w grupie A, a ich pierwszym rywalem będzie GODSENT.

 

Fot. DreamHack