Post thumbnail

Aristocracy znajduje nowego pracodawcę, a okazuje się nim…

admin 14 czerwca 2019

Druga najlepsza formacja w Polsce przez około miesiąc nie posiadała własnej organizacji i grała pod miksową nazwą Aristocracy. Ex-zawodnicy devils.one wraz z włodarzami organizacji Codewise Unicorns poinformowali dzisiaj w mediach społecznościowych, iż oficjalnie stają się częścią “Jednorożców”, a zawodnicy dotychczasowej dywizji zostają bez pracodawcy.

Co ciekawe fraza Codewise Unicorns zniknie z kart polskiego esportu, ponieważ Wiktor “TaZ” Wojtas i spółka nadal będą występować pod nazwą Aristocracy, z tą różnicą, że wraz z dzisiejszym dniem trafiają pod skrzydła Roberta Gryna. Byli zawodnicy devils.one czy też jak kto woli Aristocracy to bardzo dobra i zgrana ekipa, która po odejściu od “Diabłów” na szczęście polskiej sceny esportowej nie rozpadła się. Teraz możemy być pewni najbliższych losów ekipy byłego zawodnika Złotej Piątki, ponieważ od wczoraj już mogliśmy usłyszeć plotki na temat wspólnego projektu właściciela Codewise wraz z zawodnikami Aristocracy.

Sam Gryn już od kilku dobrych tygodni stara się stworzyć dobrą, odnoszącą sukcesy organizację. Owocem jego działań w tym kierunku były choćby rozmowy z Filipem “NEO” Kubskim i Jarosławem “pashąBicepsem” Jarząbkowskim oraz projekt “ERROR 404”. Jak widać, mimo licznych niepowodzeń biznesmen cały czas próbuje dokonywać czegoś nowego i brnie do przodu. Ostatnie wyniki Aristocracy nie są złe, a całkiem możliwe, że spokój, który wniesie fakt posiadania pracodawcy tylko polepszy wyniki zawodników. Najbliższe spotkanie naszych rodaków, już oficjalnie pod skrzydłami Roberta Gryna jutro – o godzinie 15:00 z  Tricked Esports w ramach turnieju DreamHack Open Summer 2019

Obecny skład Aristocracy nie zmienia się i wygląda następująco:
Mikołaj „mouz” Karolewski
Karol „rallen” Rodowicz
Wiktor „TaZ” Wojtas
Jacek „MINISE” Jeziak
Paweł „dycha” Dycha
Mariusz „Loord” Cybulski – szkoleniowiec

fot. Codewise Unicorns