Post thumbnail

Astralis Group zawarło trzyletnią umowę sponsorską z duńską marką odzieży sportowej Hummel!

Współpraca początkowo obejmowała Future FC i Origen, a Astralis zaangażowało się w nią po zakończeniu umowy z Jack&Jones w połowie września.

Hummel to duńska marka odzieżowa z historią sięgającą 1923 roku.

Trzyletnia umowa zakłada, że Hummel dostarczy każdemu zawodnikowi Astralis Group odzież sportową jako nadrzędnego partnera odzieżowego. Projekty dla Future FC i Origen są już w trakcie realizacji. Warunki finansowe współpracy nie zostały dokładnie ujawnione.

CCO Astralis Group – Jakob Lund Kristensen:

Przez jakiś czas pracowaliśmy nad znalezieniem idealnego partnera dla organizacji, a hummel był pierwszą marką, którą rozważaliśmy, gdy pojawiła się możliwość wejścia w skład sponsoringu grupowego. Pod wieloma względami mamy podobne wizje. Hummel ma niesamowitą historię i dobrą odzież, co idealnie pasuje do naszych ambicji, aby jeszcze bardziej profesjonalizować e-sport.

CEO Hummel – Allan Vad Nielsen:

Jesteśmy dumni, że możemy wejść w świat e-sportu we współpracy z Astralis Group, prawdziwym pionierem w branży charakteryzującej się innowacyjnością, ciągłą ewolucją i profesjonalizacją. Globalny rozwój e-sportu jest wielką szansą, a Hummel chce pomóc w rozwoju tej branży elektronicznej.

 

Fot. hummel