Post thumbnail

AVEZ Esport w półfinale zamkniętych kwalifikacji do FLASHPOINT!

Marcin Kapusta 15 lutego 2020

AVEZ Esport wygrało z HAVU Gaming wynikiem 2:0, przez co awansowali do półfinałów zamkniętych kwalifikacji do FLASHPOINT!

Ośmiornice przeszły przez kwalifikacje jak burza, wygrywając wszystkie spotkania po drodze.

Pierwszą mapą zostało Vertigo, które było pickiem Polaków. MOLSi i ekipa rozpoczęli grę po stronie antyterrorystów, gdzie początek szedł im pięknie. Przeciwnik nie był w stanie zagrozić polskiej ekipie, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3. Druga runda pistoletowa również wpadła w ręce AVEZ, przez co szanse HAVU na powrót spadł niemal do zera. Vertigo zakończyło się dominacją Polaków, którzy wygrali z Finami wynikiem 16:6.

Pierwsza pistoletówka na Trainie padła w ręce ekipy z Półwyspu Skandynawskiego, jednak Polacy odpowiedzieli natychmiastowo wygrywając forca. Kolejne minuty spotkania ułożyły się pomyślnie dla AVEZ. Pod koniec połowy Ośmiornice napotkały drobny kryzys, przez co dali przeciwnikom parę rund, jednak prowadzili 9:6. Druga połowa była totalną dominacją Polaków, a HAVU po zmianie zwyciężyło tylko cztery rundy. AVEZ Esport zabezpieczyło Traina 16:10.

Jutro rozpoczną się kolejne zmagania tej formacji, bowiem jutro o 15:00 ekipa MOLSi’ego zawalczy z Winstrike Team.

Fot. AVEZ Esport