Post thumbnail

Temat byłego składu Virtus.Pro nie cichnie. Polacy od momentu wyrzucenia ich z rosyjskiej organizacji postanowili, źe przez najblizszy czas będą testować kilku nowych zawodników. Na samym początku wydawało się, źe po odejściu MICHA juz nikt nie zdecyduje się na taki ruch.

Jednak według PolishLeaks prawdopobnie ze składu zdecydował się odejść Michał "Snatchie" Rudzki. Jego miejsce ma zająć, powracający po raz drugi do czynnego składu, Paweł "byali" Bieliński. 

Przypomnijmy, źe w miejsce odchodzącego MICHA wszedł Kamil "kamil" Kamiński, znany z występów w Izako Boars czy PRIDE. Po tym transferze stało się raczej jasne, źe Snax oddaje prowadzenie nowemu nabytkowi.

Snatchie doszedł do Virtus.Pro w sierpniu 2018 roku, w miejsce odchodzącego Snaxa. Jest to typ snajpera, który jest bardzo agresywny, ale takze niestabliny. Jego największym osiągnięciem w barwach rosyjskiej organizacji jest drugie miejsce na V4 Future Sports Festival.

Jeśli chodzi o Pawła, to o nim napisano juz chyba wszystko. Według wielu jest on juz raczej wypalonym graczem, który raczej zmierza na ściezkę Twitcha. Jednak jego powrót do starych znajomych wydaje się dobrym pomysłem. Oprócz umiejętności indywidualnych posiada on ogromne doświadcze, które jest wazne w obecnej sytuacji. 

Wychodzi na to, źe to Janusz "Snax" Pogorzelski przejmie rolę snajpera po odchodzącym zawodniku a rolę prowadzącego obejmie "kamil".

Jeśli wszystkie plotki znajdą potwierdzenie to skład ex VP będzie wyglądać następująco:

Paweł "byali" Bieliński"
Kamil "kamil" Kamiński
Janusz "Snax" Pogorzelski 
Arek "Vegi" Nawojski 
Tomasz "phr" Wójcik

 

 

Fot. Starladder