Post thumbnail

Byli zawodnicy Codewise Unicorns będą kontynuować grę z sobą i znajdują 5. zawodnika!

admin 14 czerwca 2019

Jak już poinformowaliśmy na naszym portalu, organizacja Codewise Unicorns zwalnia wszystkich swoich zawodników wraz z trenerem i przyjmuje pod swoje skrzydła Wiktora "TaZa" Wojtasa i spółkę. Jak jednak będzie wyglądała przyszłość byłych "Jednorożców"? Wszystko wygląda na to, iż w najbliższym czasie postanowili stworzyć mixową ekipę i połączyć się wraz z Karolem "teckiem" Kapczyńskim.

Były skład Codewise Unicorns musiał znaleźć piątego "jeźdźca", gdyż w kwietniu od organizacji odszedł Michał "Luz" Bugaj. Gracze w Codewise Unicorns nie zdobyli zbyt wielu osiągnięć ani zebrali laurów, może poza kilkoma miejscami na podium w kwalifikacjach do różnych zawodów.

Trener byłej drużyny "Jednorożców" – MdN, podziękował za wszystko swoim byłym pracodawcom i współpracownikom w swoich mediach społecznościowych oraz dodał:

"Co do nas to nie rozstajemy się tylko łączymy sił z teckiem i będziemy starać się znaleźć swój nowy dom oraz udowodnić swoją wartość, bo myślę, że znaleźliśmy brakujące ogniwo.

Posiadamy slota w PLE DM, Esea Advanced oraz Alienware Gaming Arena"

Karol "tecek" Kapczyńskim to 26-letni, były zawodnik takich drużyn jak Venatores, x-kom team czy Izako Boars. Wraz z wcześniej wymienionymi formacjami, tecek zdobywał pierwsze miejsca podczas GameON 2017 Kielce, Good Game League 2018 czy Polbit Arena Tournament 2018. To naprawdę doświadczony zawodnik, który swoją osobą może wiele wnieść do byłego składu Codewise Unicorns.

Skład ex-Codewise Unicorns prezentuje się w następujący sposób:

  • Łukasz „azizz” Kałkowski
  • Szymon „Crityourface” Pluta
  • Eryk „leman” Kocęba
  • Kamil „reiko” Cegiełko
  • Karol „tecek” Kapczyński
  • Damian „MdN” Kisielewski – szkoleniowiec

fot. Codewise Unicorns