Post thumbnail

Co czeka Polskie drużyny w Grudniu? Przegląd turniejów!

admin 5 grudnia 2019

Grudzień przede wszystkim wiąże się ze świętami Bożego Narodzenia oraz z Sylwestrem. W nadchodzących tygodniach Polskie drużyny zafundują nam wiele przedświątecznych emocji. Sprawdź gdzie zagrają twoi ulubieńcy!

Finały Polskiej Ligi Esportowej 2019 Jesień:

Już 7 grudnia w Rzeszowie rozpoczną się finały PLE, gdzie zobaczymy drużyny tj. x-kom AGO, Wisła Kraków, Actina PACTIzako Boars,CLEANTmix czy Giants Gaming. W puli nagród znajduje się 33,500$. Link do zakupu biletów – bilety.

cs_summit 5:

12 grudnia w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Los Angeles wystartują zawody cs_summit 5! W turnieju udział weźmie 5 zespołów w tym jeden z Polski! Podczas zmagań w USA zobaczymy drużyny tj. mousesports, MiBR, FURIA eSports, Virtus.pro oraz G2 Esports. Pula nagród wyniosi 150,000$.

DreamHack Open Sevilla 2019:

Dzień po wystartowaniu cs_summit 5, będziemy mogli przenieść się do Sevilli, gdzie odbędą się zawody typu DreamHack Open. Podczas zmagań w Hiszpanii w akcji będziemy mogli zobaczyć drużyny tj. Illuminar Gaming, CR4ZY, GODSENT, ex-Tricked, North, BIG, ,Gambit Youngsters, Movistar Riders. Pula nagród wyniosi 100,000$.

QI Banja Luka 2019:

14 grudnia przeniesiemy się nad Bałkany do Bośni i Hercegowiny, a dokładniej do Banja Luka. W turnieju zobaczymy ekipę Wiktora "TaZa" Wojtasa czyli ARCY, ponadto wystąpią drużyny tj. Sharks, pro100 oraz ex-BLUEJAYS.

fot. DreamHack