Czarna środa. MIKSTURA i Kinguin także ulegają swoim rywalom w walce o Minora!

admin 12 grudnia 2018

Virtus.pro, X-Kom team a teraz Team Kinguin i MIKSTURA. Na ten moment kwalifikacje do Minora IEM Katowice 2019 nie układają się dobrze dla polskich formacji. Zarówno drużyna TaZa, jak i ta Byaliego uległy swoim dzisiejszym rywalom.

MIKSTURA stanęła do walki z OpTic Gaming, Na pierwszej mapie – Train stroną dyktującą warunki było OpTic, jednak zawodnicy MIKSTURY nie odpuszczali i dzielnie walczyli ze swoim rywalem. Niestety ostatecznie w pierwszej połowie musieli uznać wyższość rywala, który wygrał 10:5. Po zmianie stron MIKSTURA sprawowała się znacznie lepiej, jednak to samo tyczyło się OpTic, które dzięki sporej przewadze było w stanie wygrać 16:11.

Na drugiej mapie – Nuke Byali i spółka radzili sobie znakomicie, efektem tego był fakt, że wygrali oni pierwszą połowę 8:7. Niestety po zmianie stron sielanka dobiegła końca i OpTic zmiażdżyło polaków, wygrywając 9:4 (16:12).

Nieco bliżej zwycięstwa byli gracze Team Kinguin, którzy mierzyli się z ekipą Space Soldiers. TaZ i spółka byli na tyle skuteczni, że udało im się doprowadzić do trzeciej mapy. Choć warto podkreślić, że na pierwszej mapie – Cache nic nie wskazywało na to, że Kinguin będzie w stanie zagrozić swojemu oponentowi. Space Soldiers zdominowało rozgrywkę, wygrywając na Cache 16:7.

Z kolei na Trainie tak łatwo już nie było, bo tutaj sporo do powiedzenia miało Kinguin, które najpierw przegrało 4:11, a następnie po zmianie stron przeprowadził piękny comeback i ostatecznie zwyciężyło 16:13. Niestety szczęścia zabrakło na Mirage, gdzie Kinguin zostało zmuszone do uznania wyższości swojego rywala, który pokonał Kinguin 16:9.