Post thumbnail

Czy zobaczymy choć jedną polską drużynę w zamkniętych kwalifikacjach do Minora? IHG walczy o awans!

admin 13 lutego 2020

Czwarta, ostatnia, tura otwartych kwalifikacji dobiega końca. Do tej pory żadna z formacji znad Wisły nie zdołała przebrnąć przez całą drabinkę kwalifikacji. Czy Illuminar Gaming wywalczy awans?

Dziś przed szansą na awans są gracze Illuminar, a także NEEX wraz ze swoją europejską drużyną Smash. Przed obiema drużynami 2 spotkania, w których muszą odnieść zwycięstwa. Delikatnie łatwiejszą drogę ma piątka Polaków – Illuminar Gaming.

Innocent i spółka po zmianach w składzie dotarli do ćwierćfinału, w którym podejmą bułgarskie SKADE. W przypadku zwycięstwa zmierzą się z wygranym meczu HAVU – Copenhagen Flames. Ci pierwsi po drodze pokonali m.in. Emeritos Banditos. Decydujący mecz odbędzie się w formule BO3.

Nieco trudniejszą drogę ma Smash. W pierwszym meczu zmierzą się z duńskim Singularity. O ile pierwszy przeciwnik jest w zasięgu NEEXA i spółki, o tyle potencjalny rywal w decydującym meczu jest ze światowego TOP-u. Mowa oczywiście o drużynie Complexity, które przed kilkoma dniami pokonało takie drużyny jak Astralis, czy Vitality! Droga nie jest łatwa, lecz my kochamy niespodzianki i na nie właśnie liczymy!

Harmonogram dzisiejszych kwalifikacji
Ćwierćfinały:

  • Illuminar vs SKADE 17:00 
  • Copenhagen Flames vs HAVU 17:00
  • Smash (NEEX) vs Singularity 20:00
  • Sinners vs Complexity 20:00

Półfinały:

  • Illuminar/SKADE vs Copenhagen Flames/HAVU ok. 18:30

  • Smash/Singularity vs Sinners/Complexity ok. 21:30
     


fot. Illuminar Gaming