Post thumbnail

Poznaliśmy kolejne dwie organizacje, które otrzymały bezpośrednie zaproszenie do rozgrywek CS:GO oraz League of Legends w nadchodzącym wiosennym sezonie ESL Mistrzostw Polski. Zgodnie z przewidywaniami jedno z zaproszeń trafiło w ręce nowej-starej organizacji na polskiej scenie – Devils.one.

Istniejące na polskim podwórku Devils.one otrzymało w zasadzie podwójne zaproszenie. Jak poinformowała organizacja w ESL Mistrzostwach Polski zobaczymy ich drużynę CS:GO oraz League of Legends, co oczywiście nie jest zaskoczeniem. Wszak zarówno piątka rywalizująca w CS:GO, jak i ta walcząca na Summoners Rift należy do ścisłej czołówki w naszym kraju.

Warto także wspomnieć o drugiej zaproszonej ekipie. Tym razem mamy odczynienia z zaproszeniem wyłącznie drużyny League of Legends, a wspomniane zaproszenie trafia w ręce Wisły Płock. Ekipa LoLa reprezentująca Wisłe w minionym sezonie Ultraligi uplasowała się na szóstej pozycji. Mimo to wszystko wskazuje na to, że w ESL Mistrzostwach Polski Nafciarze wystąpią w zupełnie nowym składzie.

Wszystko to za sprawą Unknowa oraz T4nkyego. Obaj ci dotychczasowi gracze Wisły poinformowali o tym, że poszukują nowych drużyn. Zdaje się więc, że po nie najlepszym występie w Ultralidze włodarze Wisły postanowili dokonać zmian w szeregach swojej drużyny.

fot. twitter.com/devilsone