Post thumbnail

Już 12 kwietnia będziecie mogli dołączyć do czwórki odważnych łowców potworów, których trop Wiedźmy Złagaty prowadzi do Wiedźmiego Lasu, najnowszego rozszerzenia do Hearthstone!

Szykujcie pochodnie i kusze! Reżyser gry Ben Brode i Sean „Day[9]” Plott przymierzają się do ujawnienia ostatniej partii kart z rozszerzenia Wiedźmi Las. Dołączcie do nich 9 kwietnia, o godz. 20:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale Hearthstone w serwisie Twitch!

Standardowo, przez ograniczony czas po premierze rozszerzenia wystarczy zalogować się do gry, aby otrzymać za darmo losową legendarną kartę klasową i trzy pakiety kart z Wiedźmiego Lasu!

„Między Gilneas a pradawną knieją górującą nad murami miasta przez lata utrzymywał się niełatwy pokój. Ponury las budził grozę, lecz Gilneanom daleko do zwykłych ludzi, dlatego bez lęku wkraczali między drzewa, by polować na zwierzynę.

Tak było zanim ciemność opanowała serce kniei… Zanim nikczemna wiedźma Złagata rzuciła straszliwą klątwę!

Nieprzenikniona mgła przykryła kręte ścieżki. Powykrzywiane drzewa łapczywie wyciągają gałęzie ku zbłąkanym wędrowcom. Przerażeni nieszczęśnicy opowiadają później o bezkształtnych cieniach przemykających wśród nienaturalnych oparów. Zdarza się, że w najczarniejszych godzinach nocy Gilneanie widzą mrożące krew w żyłach postacie w samym mieście – błąkają się po wąskich alejkach i spowitych mgłą, brukowanych uliczkach.

Podróżnicy, którzy lekkomyślnie zapuszczają się po zmroku za mury miasta, prosto w dziką knieję, już stamtąd nie wracają. Wiedźmi Las nie oszczędza nikogo!”