Post thumbnail

Dosia stworzył własny zespół CS:GO – Mustang Crew

Marcin Kapusta 1 kwietnia 2020

Mihail „Dosia” Syolyarov stworzył własną drużynę CS:GO o nazwie Mustang Crew!

31-latek był nieaktywny od czasu swojego krótkiego epizodu w OneThree. Rosyjski weteran postanowił opuścić chińska organizację z powodu pandemii koronawirusa w Chinach, a sam Dosia nie zagrał nawet jednego oficjalnego meczu pod banderą OneThree.

Mihail przejmie rola lidera w nowej formacji, do której dołączyli inni rosyjscy gracze, a w szczególności były członek Vega Squadron – Pavel „hutji” Lashkov.

Listę uzupełniają: były duet Nikita „fabi” Kvochkin i Sergey „Wierd_1k” Tura oraz 19-letni Vladimir „la3euka” Shurygin, który wcześniej grał pod banderą różnych mieszanych zespołów z Wspólnoty Niepodległych Państw.

Dosia w oświadczeniu powiedział:

Myślę, że w pewnym momencie każdy doświadczony zawodnik zaczyna myśleć o stworzeniu zespołu. Bycie obecnym zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz procesu zapewnia różne spojrzenie na grę, pracę zespołową, tworzenie strategii. Załoga Mustang Crew trenuje już w naszym bootcampie i przygotowuje się do nadchodzących zawodów.

Nowo utworzono organizacja zadebiutuje w fazie kwalifikacyjnej do 6 sezonu LOOT.BET, w którym pula nagród wynosi 50 tysięcy dolarów.

Skład Mustang Crew wygląda następująco:

  • 🇷🇺 Mihail „Dosia” Stolyarov
  • 🇷🇺 Nikita „fabi” Kvochkin
  • 🇷🇺 Sergey „Wierd_1k” Tur
  • 🇷🇺 Pavel „hutji” Lashkov
  • 🇷🇺 Vladimir „la3euka” Shurygin
  • 🇷🇺 Viktor „vidoq” Manaenkov (trener)

 

Fot. SC PGL Esports S.R.L., PGL