Post thumbnail

Druga druzyna Future Stars oraz nowe SBC w FIFA 20!

admin 7 lutego 2020

Nowa drużyna

Wszyscy dobrze wiemy, że EA zdecydowanie przesadza z wydawaniem kart specjalnych. Na temat częstotliwości powiedziano juz chyba wszystko co było do powiedzenia. Jednak kanadyjska firma nie zwalnia tempa i znowu dodaje "kilka" specjalnych kart.

Tydzień temu w piątek ruszył event pokazujący młode talenty, o których będzie głośno w przyszłości. EA dodało czternaście kart do trafienia w paczkach, jedno wyzwanie SBC oraz dwie karty do zgarnięcia w zadaniach tygodniowych.

Dziś wyszła druga drużyna, którą mozecie zobaczyć na zdjęciu powyżej. Ponownie czternaście dodanych kart a w śród nich perełki! Haland, Martinez, Hudson-Odoi czy Valverde prezentują się bardzo dobrze, jeśli chodzi o statystyki na karcie oraz w czasie gry. Oprócz nich jest zawodnik, który został okrzyknięty odbiciem lustrzanym Rio Ferdinanda, którego mogliśmy uzyskać za swapy. Fikayo Tomori – bo o nim mowa – jest istną ścianą na środek obrony a co za tym idzie idealnym partnerem dla legendarnego Anglika z Manchesteru United. 

Oprócz kart do trafienia z paczek dostaliśmy także jedno SBC – o Tierneya z Arsenalu. Lewy obrońca wydaje się interesującą kartą a wymagania do uzyskania jego karty nie wydają się jakoś bardzo wygórowane. Trzeba ułożyć trzy składy z ogólną oceną 84, 85 i 85. Oprócz tego w pierwszym i trzecim składzie trzeba wykorzystać kartę TOTW

Ostatnią atrakcją jest Victor Osimhen w zadaniach tygodniowych. Standardowo musimy postrzelać kilka goli i asystować jego kartą w Division Rivals, aby ulepszać podstawową kartę Nigeryjczyka. Jego podstawową kartę zdobędziemy strzelając trzy bramki piłkarzami z Ligue 1.

Karty, SBC i zadanie tygodniowe będzie dostępne w grze przez tydzień, do następnego piątku.

 

Fot. EA Sports