Post thumbnail

 

Dzisiaj w nocy zakończył się drugi dzień rozgrywek FUT Champions Cup w Atlancie. Niestety, obaj nasi rodacy pożegnali się z nim już w 1/8 finału.

"El Polako" podejmował w 1/8 finału zmagań na XBOX portugalskiego zawodnika Sporting CP, "Diogo". W pierwszym spotkaniu obaj zawodnicy grali na równym poziomie, kończąc je wynikiem 1:1. W drugim meczu EL Polako zaczął tracić kontrolę nad meczem, co Diogo skutecznie wykorzystał, rozbijając Gracjana aż 4:0 i eliminując go z turnieju.

"Damie"  w 1/8 na PS4 trafił na "Marco" z Team Futwiz AU. W pierwszym meczu lepszy okazał się Australijczyk, który wygrał skromnie 1:0. W rewanżu Damian odwrócił losy spotkania i wygrał 2:1, doprowadzając do dogrywki, a potem i do rzutów karnych. Niestety, w konkursie jedenastek lepiej poradził sobie Marco, który wygrał 4:1 i wyrzucił Damiana za burtę turnieju w Atlancie.

W 1/8 finału z turniejem pożegnali się także zwycięzca turnieju w Bukareszcie, "Tekkz", który uległ "Nraseck7'owi", "DullenMike", który przegrał po rzutach karnych z Chińczykiem "Isopowerr" czy "Gabrielpn R10", którego wyeliminował jego kolega z zespołu, "PHZIN".

W ćwierćfinałach na PS4 "Tom" pokonał po rzutach karnych "Hashtag Harry'ego", "OliBoli" wyeliminował FUTWIZ Marco, "Umut" z HSV ograł "Dylo" z Vitality, a "Zezinho" z Benfici dośc niespodziewanie pokonał innego gracza Vitality, "Maestro". W dzisiejszych półfinałach zmierzą się ze sobą "Tom" i "OliBoli" oraz "Umut" i "Zezinho".

W rozgrywkach XBOX ćwierćfinały również nie obyły się bez niespodzianek. "NRaseck" dopiero po rzutach karnych pokonał Kolumbijczyka "Janoza", Szwed "Ollelito" ku zaskoczeniu wszystkich wyeliminował "Gorillę", "Diogo" rozprawił się z PHZIN'em, a Msdossary męczył się z IsoPowerr i dopiero po rzutach karnych wygrał z Chińczykiem. W półfinałach obejrzyeć będziemy mogli pojedynki NRaseck7 i Ollelito oraz Diogo z Msdossary'm.

 

Organizator eventu, firma ELEAGUE przygotowała skrót najlepszych momentów drugiego dnia turnieju: