Post thumbnail

 

Co za sensacja na piątkowy wieczór! Dycha za pośrednictwem swojego Twittera ponformował nas, źe odchodzi z Artistocracy!

Paweł "Dycha" Dycha wraz z Rallenem, Tazem, Mouzem i Minise reprezentowali wspólnie druzyny od 29 stycznia, kiedy to zastąpił "reatza" w Team Kinguin. Początki były obiecujące, poniewaz często sięgali po pierwsze miejsce. Jednak ekipa "Taza" przez ostatni czas prezentowała się zdecydowanie gorzej niź na początku i zmiany były kwestią czasu. Ich ostatnie wyniki zdecydowanie nie powalały. Tym samym kilka dni temu Codewise Unicorns zakończyło z nimi współpracę.

Odejście Dychy z głównego składu jest jego własną decyzją. Co teraz czeka Pawła? Sam zawodnik napisał w oficjalnym oświadczeniu, chce teraz skupić się na swoich umiejętnościach indywidualnych i streamować mecze z FPL. Mówi się wkrótce o rozwiązaniu obecnego składu Virtus.Pro. Być moźe Dycha stworzy z kilkoma zawodnikami własny projekt? Czekamy równiez na zawodnika, który zastąpi Pawła w ARCY, bo dodajmy, źe przeciez wkrótce zawodnicy mają pojechać na Qi Banja Luka 2019!
 

Obecny skład ARCY:

  • Wiktor "Taz" Wojtas
  • Karol "Rallen" Rodowicz
  • Mikołaj "mouz" Karolewski
  • Jacek "minise" Jeziak

Fot. Paweł "Dycha" Dycha