Post thumbnail

EA nie zwalnia tempa! Kolejny event w FIFA 20

Maciek Podziomski 21 lutego 2020

Piątek, godzina 19:00 a to dla graczy FIFA 20 oznacza jedno – nowości w grze! Po raz kolejny EA dodało kolejne karty, które mogą znowu zmienić metę gry.

Nazwa eventu nosi nazwę „Zmiennokształtni„. Otrzymaliśmy 15 zawodników, którzy mają inne pozycje niż ich karty podstawowe. Warto dodać, że jest napisane „Team 1”, więc możemy spodziewać się kolejnej porcji zawodników!  Wśród obecnych kart możemy znaleźć ciekawe alternatywy do naszych składów –  Messi ŚN, Marcelo ŚPD, Mahrez ŚPO czy David Luiz ŚPD. Wchodząc do gry dostaniemy do wyboru jednego piłkarza z tej drużyny na pięć meczy.

Kolejną atrakcją jest wyzwanie tygodniowe o Acuna na pozycji środkowego pomocnika. Aby zdobyć jego kartę musimy głównie asystować i strzelać gole w Division Rivals i Squad Battles. Jeśli nie jesteście pewni czy warto starać się o kartę Argentyńczyka to gdy strzelając trzy gole strzałem finezyjnym w Squad Battles (min. klasa światowa) lub w Division Rivals dostaniecie jego wypożyczoną kartę na siedem meczy.

Ostatnią atrakcją jest SBC o kartę Henrika Mkhitaryana na pozycji ofensywnego pomocnika. Aby odblokować kartę zawodnika AS Romy należy ułożyć dwa składy o ogólnej ocenie 85.

O ewentualnej kolejnej drużynie FIFA „Zmiennokształtnych” z pewnością przeczytacie na naszej stronie.

 

Fot. EA SPORTS FIFA