Post thumbnail

EA Wyróżnia zawodników za dobre występy w pierwszej połowie sezonu. Bohaterowie Nagłówków już w grze!

admin 17 stycznia 2020

 

Kolejny event zawitał do FUT! Po zakończeniu Team Of The Year, EA Sports postanowiło wypuścić karty "Bohaterowie Nagłówków", nawiązujące do najlepszych zawodników pierwszej części tego sezonu. Wśród wyróżnionych piłkarzy znalazł się Robert Lewandowski!

Od kilku dni codziennie otrzymywaliśmy nowe wskazówki dotyczące eventu Headliners, takie jak karty z logiem klubu/flagą kraju w menu gry czy rozsypane literki/cyfry, które układały się w nazwiska piłkarzy lub ich statystyki w obecnym sezonie. W ten sposób gracze odszyfrowali, że kartę Headliner otrzymają m.in. Robert Lewandowski, Adama Traore, Neymar, Dries Mertens czy Mohamed Salah. Dzisiaj do gry trafiła pierwsza drużyna Bohaterów Nagłówków, w której znalazło się szesnastu zawodników – 14 do trafienia w paczkach (zdjęcie poniżej), jeden do zdobycia poprzez zadania sezonowe oraz jeden do wykonania w SBC.

Zdjęcie

Ps. Sugerujemy otworzyć grafikę w nowej karcie dla uzyskania najwyższej jakości. 😉

W FIFA 19 karty Headliners działały podobnie do kart Ones To Watch i ulepszały się wraz ze zdobyciem karty In-Form przez zawodnika. W tym roku zasady działania tych kart trochę się zmieniły. W dalszym ciągu będą ulepszać się po zdobyciu karty IF, ale także mogą jednorazowo otrzymać upgrade, gdy dana drużyna wygra cztery spotkania ligowe z rzędu.

W wyzwaniach sezonowych pojawiła się karta Allasane'a Plei, napastnika Borussii Monchengladbach, który zdobył pięć bramek i zaliczył 5 asyst w Bundeslidze. Zadania o tę dosyć ciekawą kartę są niezwykle proste, a na ich wykonanie mamy aż siedem dni.

Zdjęcie

W SBC pojawiła się natomiast najbardziej wyczekiwana przez graczy karta – Adama Traore! Koszt tego wyzwania to "zaledwie" 220 tysięcy monet, a składa się ono z trzech wyzwań, w których musimy wymienić dwa składy o ocenie 84 i jeden o ocenie 85 z informami. Karta Hiszpana wygląda genialnie, oprócz 99 tempa ma także 98 siły strzałów i 91 siły. Co za bestia!

Zdjęcie

Pojawiło się także wyzwanie o kartę wspominkową Alexisa Sancheza, nawiązującą do sezonu 2016/17. By ją zdobyć, musimy przepalić skład o ocenie 86 z jednym zawodnikiem z Premier League, który kosztuje ok. 150 tysięcy. 

Zdjęcie

Kanadyjczycy ogłosili, że za tydzień pojawi się druga drużyna "Bohaterów Nagłówków". Zgodnie z zapowiedzią na ekranie ładowania gry, przez najbliższe dwa tygodnie możemy spodziewać się wielu specjalnych SBC oraz promocyjnych paczek w sklepie!