Post thumbnail

Epic Games zapowiedziało turniej Secret Skirmish. W puli pół miliona dolarów!

admin 21 stycznia 2019

W 2018 roku do informacji publicznej wypłynęła informacja od deweloperów z Epic Games, że rok 2019 będzie przełomowy dla esportowej sceny ich hitowej produkcji, czyli Fortnite. Mimo że nowy rok trwa od 21 dni, to juz teraz poznaliśmy szczegóły pierwszego turnieju z prawdziwego zdarzenia.

W ostatnim czasie oficjalnie zapowiedziano, że już w drugiej połowie lutego zostanie zorganizowany turniej z pulą nagród wynoszącą 500 tysięcy dolarów – Secret Skirmish. Wydarzenie rozpocznie się 14 lutego, a do jego udziału zostanie zaproszona czołówka światowej profesjonalnej sceny.

Format turnieju to na ten moment zagadka, jednak wiemy, że uczestnicy będą mogli liczyć na nie lada wyzwania w postaci owianych tajemnicą operacji, które maja urozmaicić rywalizację, a także dodać otoczki chaosu i szaleństwa, co jest niewątpliwie ważną częścią Fortnite.

Secret Skirmish potrwa zaledwie dwa dni i na ten moment to tyle. Nie znamy liczby uczestników, ani nawet miejsca, w którym zostanie zorganizowana cała impreza – deweloper przekonuje, że będzie to nie mała niespodzianka, a całość będzie niezwykle emocjonująca zarówno dla zawodników, jak i oglądających.

Więcej informacji poznamy w przeciągu najbliższych kilkunastu dni.

fot. Epic Games