Post thumbnail

Faza grupowa FUT Champions Cup #3 Atlanta już za nami! Jak poradzili sobie Polacy?

admin 18 stycznia 2020

 

Faza grupowa FUT Champions Cup w Atlancie już za nami! Jak poradzili sobie Polacy? Zaraz się dowiecie!

Jak już informowaliśmy, podczas trzeciego turnieju z serii FUT Champions Cup oglądać możemy trzech Polaków: Damiana „Damie” Augustyniaka, Nikodema „Piko” Pawlaka i Gracjana „EL Polako” Gołębiewskiego. Pierwsza dwójka rywalizuje na PS4, podczas gdy EL Polako walczy z graczami z całego świata na XBOX.

Damie zmagania w Ameryce rozpoczął od spotkania przeciwko "xKandil’owi", z którym po wyrównanym spotkaniu wygrał w dwumeczu 3:2 (1:1, 2:1). W drugiej rundzie Damian mierzył się z hiszpańskim zawodnikiem Hashtag United, „JRA”. Po dwóch niesamowicie zaciętych starciach, lepszy okazał się Damie, który pokonał Hiszpana wynikiem 1:0 (0:0, 1:0). W trzeciej kolejce Damian trafił na innego zawodnika Hashtag, „Harry’ego”. Brytyjczyk pomścił swojego kolegę z zespołu, gromiąc Damiego aż 5:1 (4:1, 1:0) W rundzie numer cztery Damian trafił na Paulo Neta, z którym rozprawił się bez większych problemów, triumfując 5:1 (2:0,3:1). W ostatniej rundzie nasz rodak również nie miał zbyt wielkich problemów, gdyż pokonał „Fiddle’a” z FC Cincinnati 5:2 (2:0, 3:2) i z bilansem 4:1 awansował do fazy play-off!

 

Piko w pierwszym meczu podejmował reprezentanta FC Cincinnati, „Fiddle”. Niestety, Amerykanin okazał się być o klasę lepszym od młodego Polaka, wygrywając 6:2 (2:1, 4:1). W następnym spotkaniu zawodnik Avez rywalizował z "xKandilem", którego "Damie" pokonał w pierwszej rundzie. Niestety, Egipcjanin tym razem okazał się być lepszy od Polaka, wygrywając 3:2 (2:1,1:1). W trzecim spotkaniu, mimo początkowych problemów, Nikodem rozprawił się z zawodnikiem Galatasaray, „Mert AL.”, którego pokonał 5:3 (0:1, 5:2). W kolejnym starciu, w którym podejmował „CRAZY’ego” z QLASH. Po wyrównanym meczu, to zawodnik Avez mógł cieszyć się z wygranej 3:2 (1:1, 2:1). W ostatniej, decydującej rundzie Piko niestety uległ Brytyjczykowi o nicku „EthxnH” aż 1:4 (1:1, 0:3) i pożegnał się z Atlantą z bilansem 2:3.

 

"EL Polako" rozpoczął drogę do finału od pokonania Brazylijczyka „GN10” 2:0 (1:0,1:0). W drugim meczu Gracjan podejmował zawodnika Southampton, „Saints Venny”, którego po wyrównanym meczu ostatecznie pokonał 4:2 (1:0, 3:2). W kolejnym spotkaniu "EL Polako" mierzył się z "DullenMike’m" z VFL Volfsburg i bez większych problemów pokonał go wynikiem 4:1 (2:0,2:1). Runda czwarta przyniosła mu kolejne starcie z graczem z Niemiec, reprezentantem Borussi „Gaucho 10”. Spotkanie to było bardzo wyrównane, ale na szczęście zwycięsko z niego wyszedł Polak, który wygrał 2:1 (2:1, 0:0). W piątej, ostatniej rundzie Gracjana czekało nie lada wyzwanie, bowiem trafił na zwycięzcę pierwszego turnieju z serii FUT Champions Cup w tym sezonie, „Tekkz’a”. Brytyjczyk reprezentujący Fnatic okazał się lepszym w tym starciu, ogrywając Polaka 2:0 (1:0,1:0). Porażka przy bilansie 4:0 nie miała wpływu na awans "EL Polako" do playoffów, bowiem obaj zawodnicy awans zapewnili sobie już wcześniej. 

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz

 

W pierwszym meczu fazy play-off "EL Polako" podejmie reprezentanta Sporting CP, „Diogo”. Jeśli pokona on Portugalczyka, to w ćwierćfinale zmierzy się z wygranym spotkania dwóch zawodników R10 Team, „PHZIN’em” lub „Gabrielpn’em”. W ewentualnym półfinale zawodnik Arki Gdynia może zmierzyć się z Msdossarym, „Jas’em”, „DullenMike’m” bądź z „Isopowerr”.

"Damie" w 1/8 rozgrywek na Playstation 4 wylosował reprezentanta Team Futwiz, Australijczyka „Marko”. W 1/4 Damian zagra z wygranym meczu „xKandil” vs „OliBoli”. W półfinale na pewno Damian trafi na Brytyjczyka, bowiem w jego części drabinki znalazło się iż aż czterech. Może to być „Tom” z Fnatic, „Harry” z Hasthag United, „EthxnH” z Ellevens Esports albo „Stokes” z Neo.

 

 

Zdjęcie: Profil Damiana "Damie" Augustyniaka