Post thumbnail

Football Manager dostępny za darmo przez kolejny tydzień!

Michał Budzich 24 marca 2020

Darmowy tydzień gry w Football Managera właśnie dobiega końca. Twórcy gry na jednym tygodniu nie zaprzestali i ogłosili przedłużenie darmowego okresu o kolejny tydzień!

Początkowo bezpłatny dostęp do gry miał trwać przez tydzień do środy 25 marca. Zgodnie z przewidywaniami gra zaliczyła skok liczby graczy o blisko 100%! Najwidoczniej świetne wyniki, co do liczby graczy, zachęciły producentów do wydłużenia darmowego okresu o kolejny tydzień. Koniec końców mamy możliwość dalszego testowania gry do 1 kwietnia.

Czym jest Football Manager? Gra wydawnictwa Sports Interactive jest zaawansowanym symulatorem menedżera piłkarskiego. Powyższy tytuł jest obecny na rynku gier od wczesnych lat XXI wieku. Symulator budzi zainteresowanie wśród doświadczonych graczy oraz zapalonych kibiców piłkarskich. Do wyboru sterowania zespołem mamy 118 lig z 53 krajów, więc z całą pewnością jest w czym wybierać! Gra jest dostępna do pobrania na platformie Steam. O możliwym kolejnym przedłużeniu z pewnością poinformujemy Was na naszej stronie!

fot. Football Manager