Post thumbnail

W chińskiej organizacji TYLOO ku zaskoczeniu wielu przeprowadzono zmiany kadrowe… dlaczego "ku zaskoczeniu"? Otóż nikt nie spodziewał się zmian przed światowymi finałami ESL Pro League Season 9, w których udział weźmie właśnie azjatycka formacja. Włodarze TYLOO postanowili oddalić na ławkę rezerwowych Kevina “xcurate’a” Susanto, a na jego miejsce wprowadzić Chenuga “Freemana” Wing Heia.

21-letni Susanto jest profesjonalnym zawodnikiem o 2015 roku. W swojej karierze nie grał jeszcze w zbyt wielu profesjonalnych ekipach. Jego pierwszą “poważną” drużyną była formacja Recca Esports, skąd odszedł w połowie stycznia 2018 roku na rzecz TYLOO. Mimo niezbyt bogatej historii, indonezyjski zawodnik ma za sobą parę interesujących osiągnięć, jak na przykład: 1. miejsce podczas StarLadder & ImbaTV Invitational Chongqing 2018 czy 2. pozycja w ramach TOYOTA Master CS:GO Bangkok 2018, Intel Extreme Masters XIII – Shanghai czy Asia Minor Championship – London 2018.

Zawodnik, który zastąpił Indonezyjczyka to 19-letni ex-gracz takich drużyn jak Flash Gaming oraz ViCi Gaming. Freeman, podobnie jak jego poprzednik istnieje na Counter-Strike’owej scenie od 2015 roku, jednak mimo to jego doświadczenie można określić na nieco pokaźniejsze. Bowiem Hongkończyk wraz ze swoją mixową drużyną zatriufmował na WESG 2018 Hong Kong. Do jego innych sukcesów możemy zaliczyć także zwycięstwa zdobyte z ViCi Gaming w ramach World Cyber Arena 2017 World Finals oraz Pro Gamer League – Asia Invitational 2018.

W zaistniałej sytuacji skład TYLOO prezentuje się w następujący sposób:

  • HaoWen „somebody” Xu
  • Hansel „BnTeT” Ferdinand
  • YuLun „Summer” Cai
  • YuanZhang „AttackeR” Sheng
  • WingHei „Freeman” Cheung
  • Zhenghao „Danking” Lv – ławka rezerwowych
  • Kevin „xccurate” Susanto – ławka rezerwowych

fot. TomorrowLAN