FURIA wygrywa z Endpoint w ramach DreamHack Open Anaheim!

Marcin Kapusta 21 lutego 2020

FURIA rozpoczęła świetny start na DH Open Anaheim, dzięki przekonującemu zwycięstwu nad Endpoint!

Endpoint rozpoczęło Inferno wynikiem 3-0 po zdominowaniu FURII w rundzie pistoletowej. Jednak Brazylijczycy szybko odkuli się, wygrywając pierwszego fulla.

Reszta połowy okazała się być sielanką dla ekipy HEN1’ego. FURIA pokonała przeciwników, z łatwością przejęła kontrolę nad mapą i wykorzystała każdą pomyłkę popełnioną przez CT. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5.

Druga runda pistoletowa wpadła w ręce Brazylijczyków, jednak później 4k od Robina „robiin” Sjogrena z Desert Eagle sprawiło, że Brytyjczycy mogli zamieszać. Tak się jednak nie stało, ponieważ FURIA zareagowała natychmiast i zebrała serię rund, kończąc mapę wynikiem 16:6.