Post thumbnail

G2 Esports pokonuje OG w ramach BLAST Premier Spring Series!

Marcin Kapusta 16 lutego 2020

G2 Esports wystąpi we wiosennych finałach BLAST Premier po wygraniu z OG, natomiast ekipa Mateusza Wilczewskiego zagra w meczu o wszystko!

Na Nuke, OG rozpoczęło mapę z przewagą 3-0, będąc po stronie terrorystów, ale ich passa została przerwana przez Audrica „JaCkz” Juga, który czterokrotnie zablokował rampę. Następnie G2 nabrało tempa i wykorzystało dość statyczną obronę, aby przejść do dominacji na mapie i wygrać osiem rund z rzędu. Później jednak dobre akcje francuskiej ekipy oraz błędy OG doprowadziły do dominacji na drugiej połowie, która ostatecznie zakończyła się wynikiem 16-8.

Dust 2 zaczął się tak samo, jak w przypadku Nuke’a. OG weszło na prowadzenie 3-0, jednak passa została przerwana przez kennyS’a oraz huNter’a. Strona francusko-serbska zdobyła ogromną przewagę 8-3, a ostatecznie pierwsza połowa została zakończona wynikiem 12-3.

Z ogromną przewagą, G2 zdecydowało się na agresywne i dość ryzykowne zagrania, które jednak poskutkowały. Gdy było 15:3, OG nadrobiło trzy rundy, jednak huNter i spółka zamknęli mapę przy wyniku 16:6.

Dzisiaj o 16:30 Evil Geniuses zagra z OG w finale drabinki przegranych. Mecz będzie można oglądać na oficjalnym kanale BLAST Premier na Twitchu.

 

Fot. Helena Kristiansson, ESL