Post thumbnail

Na początek czwartego dnia MSI 2019 gracze G2 Esports zapewnili sobie awans do fazy play-off po pokonaniu Tajwańskiego Flash Wolves!

G2 Esports 1:0 Flash Wolves
Pomimo problemów w początkowym etapie rozgrywki ekipa Marcina "Jankosa" Jankowskiego zdołała odrobić straty i tym samym awansować do fazy play-off. Po pierwszej krwi zdobytej przez Liu "ShiuaC" Chia-Hao, "wilki" zaczęły się rozpędzać. Zaowocowało to pozyskaniem wzmocnienia Oceanicznego Smoka oraz zabiciem Heralda. Pierwsza wieża została zniszczona przez FW ale G2 dzięki świetnej walce na górnej alejce zdołało odrobić straty. G2 szukało swoich szans w starciach drużynowych i wyszło im to świetnie. Po walce w okolicach smoka, reprezentanci Europy mogli zająć się niszczeniem fortyfikacji przeciwnika i powoli zaczęli tworzyć przewagę. W 27. minucie spotkania G2 zdołało zniszczyć inhibitor na środkowej alei, następnie zabili Ognistego Smoka oraz Barona Nashora. Z dziesięcioma tysiącami sztuk złota przewagi, mistrzowie LEC podążyli dolną linią do bazy przeciwnika. Po zabójstwie dwóch rywali skończenie gry było czystą formalnością i grę skończyli w 31. minucie spotkania.

Wyniki dzisiejszych spotkań:
G2 Esports 1:0 Flash Wolves
Team Liquid 1:0 Phong Vu Buffalo
Invictus Gaming 1:0 G2 Esports
SK telecom T1 1:0 Flash Wolves
Invictus Gaming 1:0 Team Liquid
SK telecom T1 1:0 Phong Vu Buffalo

Razem z G2 awans zapewniło sobie również SK telecom T1, a do walki o ostatni slot podejdą jutro zawodnicy Team Liquid, Phong Vu Buffalo oraz Flash Wolves.

fot. Riot Games