Post thumbnail

Była gwiazda Realu Madryt dołączyła do Origen!

admin 4 kwietnia 2018

Origen — organizacja, którą w 2015 roku założył legendarny. były profesjonalny zawodnik League of Legends — Enrique „xPeke” Cedeño Martínez rozpoczęła stosunkowo tajemniczą współpracę z były zawodnikiem… Realu Madryt.

Álvaro Arbeloa na swoim oficjalnym twitterze opublikował krótki, lecz bardzo dosadny wpis informując jego fanów o tym, że dołączył do Origen. Jego wpis rozpalił wyobraźnie fanów, którzy w komentarzach zaczęli typować, czym piłkarz będzie się zajmował. Jedni uważają, że zostanie oficjalnym zawodnikiem, natomiast inni typują bardziej skomplikowane funkcje jak menadżer.

Jednak najprawdopodobniej zawodnik ten będzie pełnił funkcję inwestora i być może członka zarządu organizacji. Jego doświadczenie może być bardzo kluczowe, tym bardziej że jest to wielki powrót organizacji do świata esportu.

Przypomnijmy, że Origen w swoim debiutanckim sezonie awansowało na Mistrzostwa Świata – Worlds i została najwyżej notowaną drużyną z Europy. Było to niewątpliwie wielki sukces, który wyniósł organizację na szczyt. Niestety z roku na rok było coraz gorzej, fatalne wyniki, kary finansowe — to wszystko doprowadziło do odpadnięcia drużyny z rozgrywek EU LCS po porażce z Giants Gaming w relegacjach.

Od tamtego momentu nie wiele słyszeliśmy o formacji, aż do końca marca, kiedy to poinformowano, że Origen powraca na esportową scenę League of Legends i wystawi swoją reprezentację w inauguracyjnym sezonie European Masters. Tym samym organizacja poinformowała, że pierwszymi zawodnikami ich nowej drużyny zostali Choi „InSec” In-seok, jeden z najwybitniejszych junglerów w historii gry oraz Ki „Expect” Dae-han również wybitny Koreański toplaner.

Jednak jeśli wierzyć plotką, to do nowego zespół Origen dołączą także Henrik „Froggen” Hansen i Konstantinos „FORG1VEN” Tzortziou. Czy rzeczywiście tak będzie przekonamy się w ciągu najbliższych tygodni.