Skład HAVU Gaming podniósł trofeum ASUS ROG Winter 2020 na rodzimej ziemi, w Helsinkach, po pokonaniu Team LDLC w wielkim finale!

Fińska ekipa na samym starcie eventu musiała uznać wyższość KYNYNIEKATEM Eliasa „Jamppi” Olkkonena.

LDLC wygrało pierwszą pistoletówkę na Trainie, przez co nabrali przewagi. Finowie po zakupie karabinów dali radę oponentom i wyszli na prowadzenie 5-2. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8-7 na korzyść Finów.

Po stronie CT gospodarze wygrali drugą rundę pistoletową i wyszli na prowadzenie. Francuzi dali radę wygrać tylko jedną rundę w drugiej połowie, która zakończyła się zwycięstwem HAVU 16-9.

Dust 2 wystartował w podobny sposób jak Train, gdzie LDLC wygrało pistoletówkę. LDLC wykazało wyższość po stronie atakującej, jednak to ostatecznie HAVU wyszło na prowadzenie i zakończyło połowę wynikiem 8-7. Gdy Francuzi wygrali drugą rundę pistoletową, drużyny szły łeb w łeb. To Finowie jako pierwsi przełamali serię remisów, prowadząc jedną rundą. Ostatecznie to LDLC poległo, a ekipa hoody’ego zabezpieczyła Traina 16-13, wygrywając fiński turniej.