Post thumbnail

HellRaisers prezentuje nowy skład CS:GO

Marcin Kapusta 26 kwietnia 2020

HellRaisers ujawniło nowy skład CS:GO!

Niedawno zespół rozpadł się, po odejściu Kirilla „ANGE1” Karasiowa i Igora „crush” Shevchenke. Kilka dni temu swoją przygodę z ukraińską organizacją zakończył Zygimantas „nukkye” Chmieliauskas, który nie chciał pozostawać w formacji z powodu braku znajomości języka rosyjskiego.

W zespole pozostał Vadim „Flarich” Karetin, który jest jedynym pozostałym zawodnikiem z poprzedniego składu HellRaisers. Łotysz dołączył do drużyny 20 września 2019 roku, po tym jak opuścił pro100.

Nikolaj „kalinka” Rysakov to litewski snajper, który reprezentował takie formacje jak k1ck eSports Club, Runtime.gg czy fbg.

Dmitriy „jR” Chervak to ukraiński weteran, który najbardziej znany jest ze swojej przygody z Vega Squadron. Ukrainiec zagrał m.in na ELEAGUE Major: Boston 2018, gdzie Vega Sqaudron uplasowało się na 9/11 miejscu, ulegając amerykańskiemu Cloud9.

Nikita „JlaYm” Panyushkin to najmniej znana postać w tym zespole. 21-latek w przeszłości reprezentował SG.pro i zagrał w zamkniętych kwalifikacjach do Minora, gdzie jego formacja przegrała z rosyjskim pro100 1-2.

Dmitriy „ProbLeM” Martinov to również mało znany zawodnik, który grał pod barwami Warthox w 2019 roku. Pomagał pro100 w 6 sezonie LOOT.BET, a jego średni rating wyniósł 1.01.

HellRaisers planuje zagrać w nadchodzącym ESEA MDL Season 34, który rozpocznie się jutro i potrwa do lipca.

Dyrektor generalny organizacji – Alex „Magician” Slabukhin twierdzi:

Miło mi wreszcie ogłosić nowy skład HellRaisers. Dziękuje wam chłopaki, za lojalność wobec zespołu i wiarę w nas. Jestem pewien, że drużyna dotrze na szczyt i wszyscy będziemy z nich dumni.

Wkrótce nakręcę kolejny film o tym, jak zbudowano ten skład, jakich graczy wypróbowaliśmy i czego możemy spodziewać się w przyszłości.

Skład ukraińskiej formacji prezentuje się następująco:

  • 🇷🇺 Dmitriy „ProbLeM” Martinov
  • 🇷🇺 Nikita „JlaYm” Panyushkin
  • 🇺🇦 Dmitriy „jR” Chervak
  • 🇱🇹 Nikolaj „kalinka” Rysakov
  • 🇱🇻 Vadim „Flarich” Karetin
  • 🇷🇺 Rustam „TsaGa” Tsagolov (trener)

 

Fot. HellRaisers