Post thumbnail

HLTV ogłosiło dzisiaj, że zostało przejęte przez Better Collective – wiodącą grupę mediów bukmacherskich z szerokim portfolio obejmującym wiele stron internetowych i produktów!

HLTV i Dust2.dk opublikowały dzisiaj wiadomość, że zostały przejęte przez Better Collective – wiodącą grupę mediów bukmacherskich z siedzibą w Kopenhadze i notowaną na Nasdaq Stockholm.

Transakcja warta jest 34,5 mln euro, z czego 26,4 mln zostanie wypłacone z góry. Założyciele HLTV.org ApS będą kontynuować codzienne zarządzanie przez co najmniej trzy lata, aby zapewnić ciągły rozwój platformy i społeczności.

Martin Rosenbaek, dyrektor generalny HLTV powiedział:

HLTV zawsze był neutralny w krajobrazie CS:GO  w tym sensie, że jesteśmy niezależni. Od 18 lat zawsze pozwala nam dostarczać obiektywne relacje i wiadomości. Współpraca z Better Collective daje nam bardzo potrzebny kręgosłup dla HLTB pod względem silnej konfiguracji organizacyjnej, która jest od nas wymagana, aby stale dostarczać Ci możliwie najlepszy produkt. Better Collective dała zarządowi HLTV wolne ręce do dalszego rozwijania i ulepszania strony, tak jak to zrobiliśmy od 18 lat. Jesteśmy bardzo podekscytowani i mamy nadzieję, że Ty również.

Spółka Half-Live TV została założona w 2002 roku w Danii i jest wiodącą platformą informacyjną Counter-Strike’a na całym świecie. Dostarcza wiadomości, relacje z meczów oraz rankingi drużyn i graczy. Witryna ma średnio ponad 26,5 miliona odwiedzin miesięcznie.

Dust2.dk zostało założone w 2016 roku i pozostaje wiodącą społecznością CS:GO w Danii. Strona zawiera wiadomości z branży e-sportowej i wyniki na żywo, a także oficjalną listę 10 najlepszych drużyn CS:GO w Danii. Witryna ma średnio ponad 250 tysięcy wyświetleń miesięcznie.

 

Fot. Better Collective