Post thumbnail

IEM nie dla ARCY! Illuminar wciąż pozostaje w grze o turniej w Katowicach

admin 9 stycznia 2020

Illuminar Gaming pokonuje ARCY w dolnej części drabinki w kwalifikacjach do IEM Katowice. Drużyna TaZ'a żegna się z nadziejami na występ w Spodku.

Za nami polski pojedynek w ramach kwalifikacji do IEM Katowice 2020. Drużyna TaZ'a uznaje wyższość Illuminar i żegna się z szansami na grę w katowickim Spodku. Dzięki zwycięstwu, Illuminar pozostaje w grze o wyjazd na IEM. Już jutro o godzinie 18, innocent i kompani zmierzą się z kolejnym przeciwnikiem, który nie jest jeszcze znany.

Illuminar Gaming – ARCY 2:0 (de_Train 16:11, de_Nuke 16:12)

Kolejny mecz, kolejna porażka, ponownie bez wygranej choćby jednej mapy. Tak przedstawia się bilans dnia arystokratów. TaZ i Neo z pewnością nie zaliczą dzisiejszego dnia do udanych, nie tak miała wyglądać Ich droga do Katowic. Tą porażką, jako pierwsi, żegnają się z kwalifikacjami do IEMa.

Illuminar pewnie wygrało pierwszą mapę, którą był Train. Na początku spotkania wyszli na 5-punktowe prowadzenie, które nie oddali do końca mapy. De_Train wpada na konto IHG wynikiem 16:11. Pociągi należały głównie do innocenta i mono, którzy zdobyli kolejno 31 i 27 eliminacji (więcej niż reszta drużyny łącznie).

Następnie rozgrywka przeniosła się na de_Nuke. Obie drużyny dziś rozgrywały spotkanie na tejże mapie, obie z tym samym skutkiem – porażki 14:16. W pojedynku polskich ekip, lepiej poradziło sobie IHG, wygrywając 16:12.

Tym samym Illuminar wciąż pozostaje w grze o IEM Katowice, jednak nie ma już miejsca na błędy. Każda porażka pozbawi szans Polaków na awans. Jutro kontynuacja rozgrywek. Miejmy nadzieję, że forma i szczęście dopiszą, a Polacy będą mogli świętować awans.


fot. Illuminar Gaming