Post thumbnail

Na zakończenie drugiego tygodnia zmagań w ESL MP, zawodnicy SuperNitro1 podejmą Vortex Five, natomiast Wisła Płock powalczy z Illuminar Gaming o fotel lidera w grupie A i awans do drabinki wygranych fazy play-off.

SuperNitro1 vs Vortex Five – BO3
Dzień otworzy nam spotkanie przegranych z zeszłego tygodnia rozgrywek. SN1 swój pierwszy mecz przeciwko devils.one oddało walkowerem, natomiast Vortex Five przegrało z Indictive po bardzo jednostronnym spotkaniu. Oba zespoły na pewno chcą odbić się od dnia i miejmy nadzieję, że dziś nie będzie żadnych problemów technicznych.

Illuminar Gaming vs Wisła Płock – BO3
W zeszłym tygodniu oba zespoły zmiażdżyły swoich rywali, notując wyniki 2:0. Walka o pierwsze miejsce w grupie A zapowiada się bardzo ciekawie, a sam mecz jest chyba najciekawszym starciem w tym sezonie ESL Mistrzostw Polski. Osobiście liczę na pełne BO3 ale czas pokaże co przyszykowały dla nas obie formacje.

Pierwszy mecz planowany jest na godzinę 18:30, a starcie "nafciarzy" z "illuminatami" powinno rozpocząć się o godzinie 20:30. Mecze możecie obejrzeć tutaj.

fot. Ultraliga