Post thumbnail

Illuminar wycofuje się z relegacji do ESEA MDL

Dawid Modzelewski 13 kwietnia 2020

Zawodnicy Illuminar Gaming nie będą brali udziału w relegacjach do ESEA MDL! Ekipa innocenta wycofała się również z ESEA Advanced!

Polska drużyna wycofała się z eventu przez przepisy ligowe. Przez ostatnie zmiany w zespole, w wyniku których do iHG dołączyli Janusz „Snax” Pogorzelski, Mikołaj „mouz” Karolewski i Arkadiusz „Vegi” Nawojski zablokowały możliwość wzięcia udziału w barażach do ESEA MDL. Przepis jest jasny – zakaz roszad na platformie ESEA.

Oczko mogłoby wziąć udział w rozgrywkach, gdyby tymczasowo do drużyny powrócili Sebastian „fr3nd” Kuśmierz, Piotr „p1ter” Kubiak, Michał „mono” Gabszewicz lub Grzegorz „jedqr” Jędras, który niedawno został zakontraktowany przez Wisłę Kraków. Organizacja zdała sobie sprawę, że gra bez przygotowania jest tylko marnowaniem czasu i zabawy.

Przez to, że Illuminar Gaming wycofało się z baraży oznacza bezpośredni spadek do niższej ligi – ESEA Advanced. Jednak Paweł „innocent” Mocek przyznał na streamie, że najprawdopodobniej nie będą uczestniczyli w tych zmaganiach.

 

Fot. Alex Maxwell, DreamHack