Post thumbnail

Chet „ImAPet” Singh dołącza do 100 Thieves! Amerykanin będzie pełnił rolę trenera głównego!

Na początku kwietnia 23-latek został zwolniony z Evil Geniuses w wyniku konfliktu z Peterem „stanislawem” Jarguzem i Tarikiem „tarikiem” Celikiem.

 

Amerykanin spędził prawie dwa lata w składzie NRG eSports, który we wrześniu 2019 roku zespół został przejęty przez Evil Geniuses. ImAPet pomógł drużynie wygrać dwa duże międzynarodowe turnieje: ESL One New York we wrześniu ubiegłego roku i StarSeries i-League Season 8 w październiku.

100 Thieves będzie piątą organizacją e-sportową w karierze trenerskiej Cheta. 23-latek w 2016 roku zaczął swoją przygodę w Counter Logic Gaming jako analityk. Kilka miesięcy później zrezygnował z tej funkcji i zaczął szkolenie amerykańskiej formacji. W latach 2017-2018 trenował OpTic Gaming, a ostatecznie wylądował w NRG eSports 21 maja 2018 roku.

Chet w oświadczeniu napisał:

Dzisiaj rozpoczyna się nowy rozdział w moim życiu. Byłem bez zespołu w dość przerażającym czasie, gdy pandemia koronawirusa praktycznie ograniczyła wszelkie możliwości. Na szczęście dałem sobie dość dużo czasu i nie przeszedłem na VALORANTA. Znalazłem prawdziwą drużynę, więc dziękuje 100 Thieves za możliwość powrotu do rywalizacji w CS:GO.

Byłem częścią NRG eSports przez ostatnie 2-3 lata. Spędziłem dużo czasu z chłopakami i naprawdę czuje się jak w starym NRG w czasach, kiedy wszyscy moglibyśmy się ze sobą śmiać.

Dzięki 100T wejdziemy w fazę eksperymentalną w zespole, z czego jestem naprawdę podekscytowany i będziemy robić wiele nowych rzeczy. Może początek nie będzie od razu świetny, ale dzięki nam i fanom razem dotrzemy na szczyt. Dziękuje za wsparcie i mamy nadzieję, że będzie to świetny rok (zwłaszcza, gdy wszystko wróci do normalności).

ImAPet ma już debiut w 100 Thieves za sobą. 23-latek pomógł australijskiej formacji wygrać z Gen.G w ramach północnoamerykańskiego DreamHack Masters Spring.

Obecny skład 100 Thieves prezentuje się następująco:

  • 🇦🇺 Aaron „AZR” Ward
  • 🇦🇺 Justin „jks” Savage
  • 🇳🇿 Sean „Gratisfaction” Kaiwai
  • 🇳🇴 Jay „Liazz” Tregillgas
  • 🇦🇺 Joakim „jkaem” Myrbostad
  • 🇺🇸 Chet „ImAPet” Singh (trener)

 

Fot. 100 Thieves