Post thumbnail

Wczorajszym wieczorem Paweł „Innocent” Mocek poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że postanowił zakończyć współpracę z organizacją Sprout. Polaki zawodnik reprezentował tę organizację przed ponad sześć miesięcy.

Decyzja ta w żaden sposób nie zaskakuje, od miesiąca Innocent nie występował wspólnie ze swoją drużyną, oficjalne organizacja informowała o problemach ze zdrowiem Polskiego gracza, jednak co bardziej podejrzliwi zaczęli widzieć w tym początek końca współpracy między Polakiem, a zespołem.

Przypomnijmy, że obecne Sprout to dawny skład PENTA eSports. Niestety zespół pod banderą Sprout nie radził sobie najlepiej, ciężko było doszukać się postępów, czy sytuacji, które mogły dawać nadzieję na poprawę obecnej formy zespołu. Bolesnym ciosem dla zespołu okazało się ELEAGUE, gdzie zespół Innocent odpadł już w fazie grupowej.

Do największych sukcesów zespołu zaliczało się zajęcie piątego 5-8 miejsca w czasie Bets.net Challenger Series, które odbywało się w marcu. Również były już zespół Polaka znalazł się na piątej pozycji na tegorocznej edycji Copenhagen Games, co także było ich sporym sukcesem.

Co ciekawe, Innocnet w swoim krótkim oświadczeniu poinformował, że ma zamiar nagrać specjalnego vloga, w którym odpowie na wszelkie pytania swoich fanów. Prawdopodobnie dowiemy się o planach na przyszłość, oczekiwaniach i być może szczegółach jego odejścia.