Post thumbnail

Czas na play-offy Mid-Season Invitational 2019! Reprezentanci LCS podejmą obecnie najlepiej notowaną drużynę na świecie, czyli Invictus Gaming.

Invictus Gaming vs Team Liquid – BO5
Pierwszy półfinał tegorocznych zmagań podczas Mid-Season Invitational przed nami. Prawdziwa walka Dawida z Goliatem, a w rolach głównych Team Liquid oraz Invictus Gaming. Chińczycy po niezwykle dominującym występie podczas fazy grupowej są stawiani w roli bezprecedensowych faworytów. Wszyscy fani “koników” liczą jednak, że tak jak w opowieści to Dawid wyjdzie z tej walki górą. Realistycznie patrząc, nic na to nie wskazuje. Podczas fazy grupowej IG dwukrotnie zmiażdżyło TL, a jedyną drużyną, która zdołała urwać grę chińczykom, byli reprezentanci SK telecom T1. Sprawa nie wygląda tak kolorowo z punktu widzenia amerykańskiej formacji. Swój udział w kolejnej fazie rozgrywek przypieczętowali dopiero w ostatnim dniu fazy grupowej. W pierwszym dniu tego dnia ulegli oni wcześniej wspomnianym koreańczykom po bardzo jednostronnym spotkaniu i wielu fanów straciło nadzieję na awans, jednak ci w starciu z G2 zdołali wygrać mapę i awansowali do ćwierćfinałów. Patrząc na to z kim zmierzą się dziś nie ma co liczyć na cud. Format BO3 oraz forma obu zespołów jasno przedstawia Invictus Gaming nie tylko w roli do wygrania tego meczu ale w roli do wygrania całego turnieju.

Spotkanie jak zwykle możecie obejrzeć na kanale Polsat Games. Pre-show wystartuje o godzinie 11:45, a mecz zaplanowany jest na godzinę 12:00.

fot. Riot Games