Post thumbnail

Izak ponownie stworzy własną drużynę na ASUS ROG Join The Republic Challenge?

admin 29 czerwca 2018

Piotr „Izak” Skowyrski to bez wątpienia jeden z największych i najbardziej charyzmatycznych streamerów w Polsce. Jego popularność sprawia, że stosunkowo często słyszymy o kolejnych wydarzeniach, w których będzie brać udział.

Izak zaistniał dzięki swojemu komentowaniu profesjonalnych rozgrywek CS:GO, a z czasem również zyskiwał popularności dzięki swojemu zamiłowaniu do Fortnitea. Jednak Izak nie tylko zajmuje się esportem, bo coraz częściej jego popularność sprawia, że zostaje zaproszony do brania udziału w różnego rodzaju wydarzeniach, którym daleko od esportu.

Jednym z takich wydarzeń był ostatni występ Izaka w ramach współpracy z TVP, gdzie komentował on wspólnie z Maciejem iwińskim spotkanie polaków w meczu z Senegalem w czasie Piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji.


ZOBACZ TEŻ: Twitch Rivals PUBG powraca. W akcji między innymi Shroud i n0thing!


Teraz jednak w obliczu tragicznego występu polaków na turnieju czas powrócić na esportowe podwórko i skupić się na nowym wyzwaniu, jakie zostało postawione przed Izakiem. Jak poinformował Skowyrski, ponownie został on zaproszony do wzięcia udziału w kolejnej edycji ASUS ROG Join The Republic Challenge.

Za pośrednictwem swojego facebooka streamer podał informację, że organizatorzy imprezy ponownie widzą w nim kapitana jednego z zespołów i z tej okazji postanowił on zapytać swoich fanów, czy chcieliby, aby wziął on po raz kolejny udział w wyzwaniu od ASUSa.

Przypomnijmy, że Izak ma na swoim koncie dwa występy na turnieju. Najpierw po raz pierwszy pojawił się na nim w 2016, gdzie odrazu wywalczył tytuł mistrzowski, natomiast rok póxniej dotarł do wielkiego finału, gdzie niespodziewanie przegrał on finałowe starcie z zespołem dowodzącym przez Adama „Friberga” Friberga.

Na ten moment nie wiemy, czy Izak zgodzi się po raz trzeci zostać kapitanem polskiej ekipy, jednak wszystko wskazuje na to, że raczej tak się stanie. Dlatego też należy spodziewać się w niedalekiej przyszłości rozpoczęcia kwalifikacji do Team Izakooo. A warto również podkreślić, że występ wspólnie z Izakiem, to idealna okazja do pokazania się na scenie esportowej i być może szansa na rozwinięcie skrzydeł.