Post thumbnail

Dziki Izaka po około dwóch miesiącach zakończyło testy i zaprezentowały skład CS:GO. Do TOAO i EXUSA dołączyli szejn, siuhy oraz avis!

Izako Boars podczas trwania testów wspierał ich trener mentalny – Mateusz Salwa. Hyper w wywiadzie dał do informacji, że każdy z uczestników projektu musiał odbyć z nim indywidualną rozmowę. Dzięki tym rozmowom, trenerowi będzie łatwiej współpracować z podopiecznymi. Dowiedział się m.in. jaki kto ma charakter i podejście do CS’a.

Wypowiedź Dawida Szymańskiego z agencji Knacks, która opiekuje się formacjami podlegającymi pod organizację Piotra „izaka” Skowyrskiego:

Rok 2019 przyniósł wiele istotnych decyzji w życiu całej drużyny. Po niezbyt udanych wynikach oraz wielu próbach modyfikacji składu i działań, wraz z 2020 postanowiliśmy zbudować poniekąd nowy projekt, który to my będziemy rozwijać w taki sposób, aby przyniósł jak najwięcej zwycięstw. Ściągneliśmy trójkę młodych zawodników, którzy wspólnie posiadają jedną, ale to bardzo ważną dla nas cechę – głód zwycięstwa. Z przyjemnością oglądamy ich mecze i to, w jak szybkim tempie rozwijają się pod okiem doświadczonych zawodników, pod postacią Hypera, TOAO oraz Exusa. Wierzymy, że z tym składem osiągniemy najlepsze wyniki w historii całej organizacji. Mamy teraz okres bez turniejów offline, dlatego też w tym trudnym dla nas czasie będziemy walczyć o jak najlepsze wyniki online, aby wrócić ze zdwojoną siłą na najbliższe lany.

Obecny skład iBoars wygląda następująco:

  • 🇵🇱 Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • 🇵🇱 Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • 🇵🇱 Hubert „szejn” Światły
  • 🇵🇱 Kamil „siuhy” Szkaradka
  • 🇵🇱 Piotr „avis” Świerzyna
  • 🇵🇱 Bartosz „Hyper” Wolny (trener)

 

Fot. Izako Boars