Post thumbnail

JBL nawiązuje współpracę z 100 Thieves! To pierwszy taki ruch tej marki w e-sporcie!

100 Thieves ogłosiło partnerstwo z amerykańskim producentem audio JBL, który będzie oficjalnym dostawcą słuchawek dla tej organizacji.

Formacja założona przez Nadeshota zbudowała sobie znakomitą reputację, wygrywając wiele ważnych mistrzostw w Call of Duty, League of Legends czy Fortnite. Organizacja pozyskała również miliony wsparcia od inwestorów, w tym Dreake’a czy prezesa Cleveland Cavaliers.

Jako oficjalny partner 100 Thieves, JBL Quantum Range zostanie zaprezentowany w 100 Thieves Cash App Compound. Słuchawki będą również używane przez sekcje organizacji podczas treningów i turniejów. Każda para słuchawek wyposażona jest w QuantumSOUND SIGNATURE, który zapewnia precyzyjny dźwięk, dając zespołom kluczową przewagę.

Założyciel 100 Thieves – Matthew „Nadeshot” Haag twierdzi:

W 100 Thieves wszyscy wiemy, jak ważny jest dźwięk, jeśli chodzi o zwycięstwo. Nasze zespoły dobrze prosperują, kiedy są wyposażone w najlepszy sprzęt, a przełomowa technologia JBL w zakresie dźwięku pomaga nam wprowadzić nas na drogę do zwycięstwa przy każdej grze.

Ralph Santana, dyrektor ds. marketingu w HARMAN powiedział:

Nasza współpraca z 100 Thieves podkreśla nasze dążenie i zaangażowanie we wprowadzenie najlepszej na świecie linii zestawów słuchawkowych i głośników do gier. Są to jedni z najbardziej konkurencyjnych graczy w branży, więc jesteśmy dumni, że możemy zaoferować JBL Quantum Range, aby pomóc im osiągnąć niezliczoną ilość kolejnych zwycięstw.

JBL Quantum Range składa się z siedmiu różnych modeli zestawów słuchawkowych, wykorzystujące opatentowaną technologię dźwięku JBL QuantumSURROUND i JBL QuantumSPHERE 360 oraz zintegrowane czujniki, które zapewniają prawdziwie wciągającą rozgrywkę. Wszystkie słuchawki z tej serii są w pełni kompatybilne z dowolnym systemem do gier, w tym: PC, Mac, Xbox, PlayStation, Nintendo Swich, mobile i VR.

Wszystkie zestawy JBL Quantum Range będą oficjalnie dostępne w sprzedaży od 4 maja, w cenie od 39,95$ do 299,95$. Wybór jest szeroki, aby zadowolić zarówno zwykłych, jak i wymagających graczy.

 

Śledź redaktora na Twitterze – Marcin Kapusta

 

Fot. 100 Thieves