Post thumbnail

Już 10 maja startują zapisy do pierwszej tury Łomża Zero Esport Tour!

admin 8 kwietnia 2019

kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że marka Łomża postanowiła wkroczyć do branży esportowej, zostając m.in. sponsorem organizacji AGO Esports. Dziś natomiast doszło do kolejnego potwierdzenia, że firma ta pójdzie o krok dalej i zorganizuje szereg turniejów w CS:GO.

Mowa tutaj o Łomża Zero Esport Tour, czyli o specjalnym cyklu turniejów dedykowanych dla amatorskich i półprofesjonalnych drużyn CS:GO. Edycje odbywać się będą w trzech różnych miastach – Poznaniu, Gdańsku oraz Warszawie. W każdym z tych miast rozgrywki odbywać się będą w kinach Helios przy zgromadzonej wewnątrz publiczności.

Zapisy do kwalifikacji w ramach pierwszej części cyklu wystartują już 10 maja i zaoferują miejsce dla 64 ekip z całej polski. Te na przestrzeni kolejnych internetowych etapów powalczą o jedno z czterech miejsc na turnieju offline, który odbędzie się pomiędzy 24 a 26 czerwca w Poznaniu. Zawodnicy biorący udział w pierwszym turnieju offline zawalczą nie tylko o miejsce w wielkim finale cyklu, ale także o nagrody rzeczowe.

To jednak nie wszystko – dla odwiedzających turniej w Poznaniu przygotowano sporo atrakcji. Przede wszystkim organizatorzy przygotowali możliwość spotkania swoich ulubionych zawodników, a także czołowych YouTuberów i streamerów. Dodatkowo zwiedzający będą mogli przetestować najnowszy sprzęt gamingowy w specjalnych strefach, które będą ulokowane na terenie galerii handlowej Posnania.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Źródło: Informacja Prasowa