Post thumbnail

Już jutro startuje ASUS ROG Challenge 2019. W akcji zespół Izaka!

admin 3 stycznia 2019

Już jutro startują rozgrywki w ramach ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019. Do stolicy Szwecji przybędzie osiem zespołów CS:GO, które zostały stworzone przez byłych profesjonalnych zawodników czy też streamerów związanych z profesjonalną sceną CS:GO.

W akcji zobaczymy między innymi zawodników Teamu IzakOOO, prowadzonych przez Piotra „Izaka" Skowyrskiego, który to ma na swoim koncie już jedno mistrzostwo z roku 2017, a także wicemistrzostwo z początku 2018 roku. Tuż obok Skowyrskiego zobaczymy Pawła „Saja" Pawelczaka, Adriana „Zorineqa” Kołodziejskiego, Olka „hadesa" Miskiewicza oraz Kamila „Sobola" Sobolewskiego.

Z kolei rywalami drużyny Izaka będą Team ch9, Team HenryG, Team nooky, Team HOUNGOUNGAGNE, Team Fl0m oraz Team SPUNJ i Team Pronax. Co ciekawe, w drużynie brytyjskiej, reprezentowanej przez Henryego „HenryG” Greera znalazł się polak – Filip „TUDSON" Tudev.

Jezeli chodzi o format rozgrywek, to będzie on rozgrywany po przed fazę grupową i fazę pucharową. Osiem zespołów zostało podzielone na dwie grupy. Team IzakOOO znalazło się w grupie B razem z Team Fl0m, Team HOUNGOUNGAGN oraz Team pronax. Harmonogram spotkań wygada następująco – jutro o godzinie 19:00 rozpocznie się pierwszy mecz drużyny Izaka, w którym to rywalem polaków będzie pronax i spółka.

Wszystkie spotkania będą na żywo transmitowane na oficjalnym kanale ASUS ROG w serwisie Twitch.

fot. fot. DreamHack/Abraham Engelmark