Post thumbnail

Kolejny pracowity dzień Polaków! W akcji m.in Wisła Kraków

Dawid Modzelewski 13 kwietnia 2020

Kolejny dzień zmagań Polaków w internetowych rozgrywkach!

11:30 | 🇵🇱 x-kom AGO vs 🇷🇺 pro100

O 11:30 x-kom AGO podejmie rosyjskie pro100 w ramach 6 sezonu LOOT.BET. Jastrzębie obecnie posiadają bilans 0 wygranych do 2 przegranych, musieli uznać wyższość Teamu Secret i Nordavind. Transmisja ze spotkania dostępna będzie na kanale Twitch: Majki.

14:30 | 🇩🇪 Sprout (🇵🇱 dycha) vs 🇫🇷  Heretics

Dzisiaj Sprout z Pawłem Dychą na czele podejmie francuskie Heretics, które wczoraj wygrało na Cyber.Bet Cup, inkasując tym samym 7 tysięcy dolarów. Mecz odbędzie się w ramach 6 sezonu LOOT.BET, w którym Sprout ma obecnie bilans 2 wygranych do 0 przegranych. Zwyciężyli oni z pro100 oraz z Japaleno. Pojedynek odbędzie się o 14:30, a będzie można go oglądać na kanale Twitch: Majki.

18:00 |🇵🇱 Wisła Kraków vs 🇫🇷 TheDice

Drugą rodzimą formacją w relegacjach 33 sezonu ESEA MDL jest Wisła All In! Games Kraków. Zespół Grzegorza Dziamałka wystąpi w innym składzie, bowiem spowodowane jest to blokadą roszad na platformie ESEA. O pozostanie w lidze SZPERO i mynio zagrają u boku Piotra „morelza” Taterki, Pawła „byaliego” Bielińskiego oraz Patryka „ponczka” Witesa. Ich rywalem będzie francuskie TheDice, w którym gra m.in. DEVIL. Spotkanie odbędzie się o 18:00, a mecz będzie można oglądać na kanale Twitch: 1pv.

 

Fot. Wisła All In! Games Kraków