Kto zwyciężył w turnieju EA Sports Ekstraklasa Cup?

admin 4 kwietnia 2018

Wczorajszego dnia na kanale społecznościowym facebooka EA Sports FIFA Polska pojawił się materiał z zakończonego 20 marca turnieju w grze FIFA 18.

Film swoją premierę miał dwa dni temu na antenie CANAL+ SPORT, ale dopiero wczorajszy wpis został w zdecydowanej większości zauważony przez społeczność.

Przebieg turnieju

W wydarzeniu brało udział szesnaście ekip, które odwzorowały nazwy z boiska sportowego. Każdy zespół składał się z zawodowego gracza FIFY 18 oraz piłkarza z murawy. Na początku zmagań rozlosowano drużyny do czterech koszyków, losowanie przeprowadziły dwie gwiazdy youtubowej sceny FIFY „Jcob” oraz „PLKD”.

Tak oto prezentowały się grupy po rozlosowaniu.

Źródło: https://feedram.club/hashtag/ekstraklasa

Następnie ekipy rozgrywały po trzy mecze w grupie, zasady były praktycznie takie same z tego, co znamy mundial, trzy mecze w grupie dwie najlepsze drużyny z największą ilością punktów zagrają w dalszym etapie turnieju. Każdy mecz mógł zadecydować o odpadnięciu drużyny z turnieju, dlatego nie można było dać sobie chwili wytchnienia. Warto też dodać, że drużyna reprezentująca dany klub mogła grać wyłącznie nim w grze. Tutaj znajdziecie dodatkowe informacje, jaki zawodnik reprezentował dany klub wraz z kim. Po etapie fazy grupowej drużyny przechodziły w etap play-offów grając do jednej wygranej.

Kto zwyciężył w turnieju EA Sports Ekstraklasa Cup? Przekonajcie się sami i obejrzyjcie  materiał!