Post thumbnail

Tak szalonego, chaotycznego i kompletnie niestabilnego spotkania jeszcze w tym sezonie nie wiedzieliśmy. Za nami starcie pomiędzy Misfits Gaming a Excel Esports, które po ponad 40-minutowej batalii wygrała druzyna Febivena.

To starcie było zdecydowanie pełne akcji, ta zaczęła się już w pierwszej minucie, kiedy Excel przelało pierwszą krew. W jedenastej minucie oba zespoły starły się na Heraldzie, gdzie Excel zdobyło kolejne dwa zabójstwa. Przed wybiciem dwudziestej minuty Febiven i spółka zaczęli odrabiać straty, zdobywając w sumie trzy eliminacje.W 22. minucie doszło do kolejnej walki drużynowej, którą w pięknym stylu wygrało Misfits, eliminując cały wrogi zespół.

Zwrot akcji miał miejsce cztery minuty później – Excel zgładziło czterech graczy Misfits, a na dodatek zdobyło Barona. W 31. minucie Special i spółka wkroczyli do bazy wroga, zgarniając inhibitor. Jednak zaraz po ich wyjściu to Misfits potajemnie ruszyło na Barona, skradając fioletowe wzmocnienie. W 39. minucie doszło do ostatniego pojedynku w tym starciu, które wygrali zawodnicy Misfits.

fot. LoL Esports