Post thumbnail

LG Electronics stworzy kanał o tematyce e-sportowej

Marcin Kapusta 23 maja 2020

Międzynarodowa firma elektroniczna LG Electronics UK uruchomi swój kanał e-sportowy, LG Gaming!

We współpracy z brytyjską agencją Kairos Esports, LG stworzy kanał o tematyce gier i e-sportu.

Kanał będzie wyposażony w unikalne elementy wizualne, które mogą podkreślić wybór sprzętu LG Electronics i skupić się wyłącznie na dostarczaniu treści do gier.

Dyrektor Marketingu w LG Electronics UK, Carolyn Anderson skomentowała to przedsięwzięcie w jednym z wydawnictw:

Społeczność graczy i e-sportu jest jedną z najbardziej unikalnych i ekscytujących społeczności na świecie, a jako jeden z wiodących dostawców produktów e-sportowych, jest to dla niezwykle ważne, aby mieć prawdziwe i autentyczne zaangażowanie w kulturę.

LG Gaming daje nam nową możliwość połączenia się i zaangażowania w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie mieliśmy. Nie możemy się doczekać, aby ujawnić niektóre z zaplanowanych przez nas działań.

Kairos Esports będzie odpowiedzialny za transmisję i treści kanałów LG Gaming. W nadchodzących miesiącach projekt będzie ewoluować w kierunku nowej marki z nową identyfikacją wizualną, a więcej informacji na ten temat pojawi się wkrótce.

Dyrektor generalny Kairos Esports, Drew Townley powiedział:

To naprawdę ekscytujący czas dla nas w Kairos Esports, ponieważ w ciągu ostatniego roku uruchomiliśmy jedne z największych marek gier i e-sportu na świecie. Nowa współpraca z LG była ostatnio w centrum zainteresowania i nie możemy się doczekać, aby pokazać społeczności nowy projekt LG Gaming, dedykowany dla graczy i fanów e-sportu.

 

Fot. LG