Post thumbnail

Listopadowy przegląd amatorskich LAN-ów w Polsce

admin 7 listopada 2018

Przegląd LAN-ów w tym miesiącu nieco się opóźnił, co wcale nie znaczy, że na amatorskiej scenie nic się nie dzieje. Nasz kalendarz amatorskich turniejów w Polsce, wciąż jest aktualizowany o kolejne turnieje, więc zaglądajcie do niego często i dodawajcie własne imprezy.

Aktualne turnieje esportowe dla amatorów:

Tradycyjnie największego wysypu lokalnych turniejów możemy się spodziewać w praktycznie każdy weekend listopada. Nie licząc turniejów gier z serii FIFA raczej nie ma co liczyć na większe imprezy w dniu Święta Niepodległości.

Poza tym przed nami kilka dużych wydarzeń. Już w ten piątek rusza Overcon w Białymstoku, na którym nie zabraknie e-sportowych emocji związanych zwłaszcza z League of Legends, CS:GO i Hearthstone, a w sobotę na drugim końcu Polski rozpoczynają się rozgrywki Rybnickiego Festiwalu E-Sportowego, znanego także jako E-Ryba Game Fest, gdzie odnajda się nie tylko fani LoL-a i HS-a, ale także gracze Fortnite i Quake Champions. Kolejne weekendy to także starcia w ramach kolejnych edycji Super Game E-Sport, turnieje w trakcie Opolconu, kolejna edycja turnieju Mechlan, a także tzw. E-AMPY, czyli Akademickie Mistrzostwa Polski.

To tylko kilka z zaplanowanych na listopad turniejów w Polsce. Wszystkich nie uda nam się wyłapać i dodać do naszego kalendarza, dlatego jeżeli przegapiliśmy jakąś ciekawą imprezę, dajcie nam o tym znać w komentarzu pod tym postem.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszego stale aktualizowanego kalendarza esportowego.