Post thumbnail

Luty 2019 jest miesiącem, w którym oczy wszystkich fanów e-sportu zwrócą się ku Katowicom. To miasto ponownie stanie się areną dla zawodów rangi major. Zbliża się bowiem druga runda ESL ONE Katowice, czyli największa impreza dla fanów gry DOTA 2 w Polsce. Do stolicy województwa śląskiego zjadą się zawodnicy i kibice z całego świata.

My tymczasem wciąż pracujemy dla was nad zbiorem mniejszych turniejów, które zachącają do udziału wszystkich miłośników cyfrowej rywalizacji. W przygotowywanym przez nas kalendarzu znajdują się amatorskie LAN-y z całej Polski, w których w prawdzie nagrody nie są tak poważne jak w przypadku choćby ESL ONE, jednak emocje z pewnością są porównywalne. Tych, którzy nie zostaną całkowicie pochłonięci w lutym właśnie przez nadchodzącą imprezę sygnowaną logiem ESL, organizatorzy wielu różnych turniejów zapraszają do udziału w swoich wydarzeniach. Zaglądajcie często do naszego kalendarza, żeby być zawsze na bieżąco!

W drodze są turnieje wielu różnych gier, w tym takich, które nie są rozgrywane zbyt często. Przynajmniej nie publicznie i nie na naszym podwórku. Mowa między innymi o Super Smash Bros. Ultimate oraz kultowym, legendarnym i klasycznym Deluxe Ski Jumping. LAN-y dla amatorów w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Kielcach, Lublinie, Łodzi, Opolu, Warszawie i wielu innych większych i mniejszych miejscowościach będą się odbywały nieprzerwanie. Oczywiście nie zabraknie również rozgrywek takich gier, jak DOTA 2, League of Legends, CS:GO czy Dragon Ball Fighterz. Rozpoczęły się także ciekawe cykle spotkań, które będą się odbywały regularnie między innymi w Tarnowskich Górach dla fanów Gwinta i Hearthstone oraz w Jeleniej górze dla zawodników gry FIFA 19.

Nie sposób wszystkiego wymienić. Zaglądajcie często do naszego kalendarza i informujcie nas o najciekawszych turniejach w waszej okolicy za pomocą funkcji "Dodaj Wydarzenie". Dzięki temu wszyscy będziemy na bieżąco i nic nie przegapimy 😉